bg-image bg-image

Dorzuć swoją cegiełkę, wesprzyj
podopiecznych FUNDACJI ERBUD

Kochani,

Od początku istnienia naszej Fundacji skupiamy swoje działania wokół podopiecznych, którzy samodzielnie wchodzą w dorosły świat. Poprzez finansowanie psychoterapii wkładamy ogrom energii w to aby na co dzień budować w nich pewność siebie, energię do podejmowania wyzwań i walki z przeciwnościami losu. Dzięki regularnemu uczęszczaniu na psychoterapię dzieci odkrywają w sobie siłę do pokonania trudnej przeszłości i udaje im się znajdować motywację do pracy na ich przyszłością. Jedna godzina psychoterapii to koszt 150 zł. W skali roku finansujemy ponad 1000 godzin psychoterapii/konsultacji psychologicznych. Zamierzamy kontynuować nasze wsparcie, ponieważ wiemy, że daje to ogromne efekty.

Słowa naszych podopiecznych są tego najlepszym dowodem:

„Psychoterapia daje mi swobodę w radzeniu sobie z problemami, które nagromadziły się przez całe moje życie. Umiem radzić sobie z nimi, a z niektórymi uczę się żyć.”

„Zmieniła cały kształt mojego podejścia - nic mi się nie uda, nic nie potrafię, jestem do niczego, że jednak coś znaczę. Zmieniła mój tok myślenia, o mnie, o innych, całkowicie.”

„Jak jesteś w DD to myślisz, że jak będziesz w terapii to jesteś dziwny, gorszy, a to tak nie jest.”
Joanna, 20 lat

Możesz nam pomóc budować bezpieczną przyszłość naszych podopiecznych. Wystarczy kliknąć w dowolną cegiełkę i wpłacić wybraną kwotę. Suma pozyskanych środków ze wszystkich cegiełek, pozwoli nam kontynuować nasze wsparcie.

przelewy24