Przekaż 1,5%

bg-image bg-image

Podziel się tym, co i tak oddajesz

Kochani Darczyńcy,

Jak co roku o tej porze przyszedł czas na rozliczenie podatkowe. Zachęcamy Was do wsparcia Fundacji Erbud Wspólne Wyzwania im. Eryka Grzeszczaka. Od 2015 roku aktywnie wspomagamy podopiecznych z Domów Dziecka w procesie usamodzielniania. Przez cały ten czas dofinansowaliśmy ponad dwa tysiące godzin psychoterapii, setki godzin korepetycji oraz ufundowaliśmy kursy prawa jazdy i szkolenia zawodowe.

Pomóżcie Nam dalej pomagać! Dzięki Waszemu wsparciu wychowankowie Domów Dziecka stają się silniejsi przed wejściem w dorosłość.

Zachęcamy do przekazania swojego 1,5% podatku na Fundację ERBUD Wspólne Wyzwania.

Numer wpisu do KRS: 0000574354

Lucyna Grzeszczak
Prezes Fundacji

JAK PRZEKAZAĆ 1,5% PODATKU DLA FUNDACJI?

Wystarczy wypełnić standardowy formularz rocznego zeznania podatkowego (PIT), a w nim rubrykę „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku”.

Należy wypełnić trzy pola:

• pełna nazwa fundacji: Fundacja ERBUD Wspólne Wyzwania im. Eryka Grzeszczaka
  • numer wpisu do KRS: 0000574354
  • obliczoną równowartość 1,5% podatku należnego

Jeśli chciałbyś regularnie wspierać Fundację, złóż w swoim banku zlecenie stałe:

Konto bankowe:
52 1140 1977 0000 3058 7400 1001

Dziękujemy!

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP

1.5% OPP