Przedświąteczna licytacja charytatywna organizowana przez Fundację Erbud Wspólne Wyzwania właśnie wystartowała.
Ogromnie cieszymy się, że nasza akcja w tym roku rozszerzyła swój zasięg i spotkała się z tak pozytywnym odbiorem.
Wzięli w niej udział nie tylko pracownicy, ale również nasi partnerzy biznesowi oraz osoby na co dzień niepowiązane z Grupą Erbud.
Udało nam się pozyskać bardzo szeroki wachlarz ofert, ręcznie plecioną torebkę, domowe przetwory, kurs tańca, kurs gotowania czy aranżację pomieszczenia do 100 m2.
Każdy znajdzie coś dla siebie lub będzie miał szansę nabyć wyjątkowy prezent pod choinkę dla bliskiej osoby.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie oraz zapraszamy do licytowania fantów.

Przedmioty użytkownika FUNDACJAERBUD - Allegro.pl

W przypadku pytań związanych z wystawionymi fantami lub innych związanych z licytacją bardzo proszę kontaktować się z nami pod adresem e-mail : fundacja@fundacjaerbud.pl, oraz pod numerem telefonu : +48 532 349 411 (Dorota Taper).

bg-image bg-image
Kufer dachowy SKODA

Voucher do restauracji

Voucher do restauracji "Treinta y Tres" - Gdańsk